Тиждень книги

28.04.2018 16:28

З 23.04.2018 р. по 27.04.2018р. у школі проводився Тиждень книги.

Атмосфера святковості та творчості панувала у загальноосвітній  школі №6 протягом всього Тижня, присвяченого Дню дитячої книги. Всі заходи, які проводилися бібліотекою у рамках Тижня, були підпорядковані головній меті: популяризувати роль книги як першоджерела знань, довести переваги друкованих видань над електронними, стверджувати значення книги в житті дітей; розширювати їх світогляд; прищеплювати естетичні смаки засобами художнього слова та іншими видами мистецтва; розвивати сценічні здібності школярів; пробуджувати в юних читачів бажання читати, виховувати загальнолюдські моральні цінності.

У рамках Тижня між усіма класами школи було проведено конкурс плакатів «Живи  книго», переможцями якого стали:

І місце – 7 клас .

ІІ місце – 1 клас, 5 клас.

ІІІ місце -  2 клас, 4 клас, 9 клас.

Відбувся конкурс «Моя улюблена домашня книга», до якого учні підготували і принесли до школи свої улюблені домашні книги. Переможцями конкурсу стали учні

1-го класу: Мінчук Оксана, Красовська Наталія, Іудкіна Дар’я.

2-го класу:  Ковальчук Вікторія, Омар Карім.

3-го класу:  Красовський Владислав, Остапів Ірина, Юхимук Оксана.

          6-го класу : Красовський Вячеслав.

З учнями 7-го та 4-го класів був проведений майстер-клас « Закладки для книг своїми руками»

26 квітня, під завершення Тижня дитячого читання, на зустріч з учнями до нашої школи завітав поет, гуморист Сарненщини Василь Титечко. Ця подія була особливою, адже наші школярі перші, хто побачив нову книгу "Хлопці з зоопарку". Дивлячись на усміхнені личка малечі під час читання автором віршів, ми розуміли - талановитий дитячий письменник знає для кого пише! 
Для учнів 1 класу було проведено свято «Посвята в читачі». Де до наймолодших школярів приходили в гості різні казкові герої. 

Наприкінці Тижня відбулося нагородження грамотами та призами переможців і активних учасників Тижня дитячої книги.

В благодійній акціії «Подаруй бібліотеці книгу» переможцем став Климець Денис учень 1-го класу.

Конкурс «Найактивніший читач року» . Переможцями стали учні 3-го класу Остапів Ірина та Остапів Анастасія.

Подяками за активну участь у проведенні тижня книги нагородженно таких учнів : учні 1-го класу Мінчук Оксана, Клевака Максим, Красовський Роман, Гуділко Анастасія, Волощук Аріна, Францевич Даніїл;учениці 4-го классу Молчанович Леся, Трохимець Зоряна; учениці 7-го класу  Клевака Валентина, Тоюнда Світлана;учні 9-го класу  Кавун Галина, Шереметюк Антон.